STS4DPF20L ST   DUAL P-CHANNEL 20V - 0.07 OHM - 4A SO-8 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STS4DPF20L ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Vishay Si9933ADY 20120119
SI9933ADY Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STS4DPF20L 20120118
BSO211P Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STS4DPF20L 20120118
BSO207P Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STS4DPF20L 20120118
全选
Total found 5 in 217540143