STP30NE06LFP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.035 Ohm - 30A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP30NE06LFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-220AB 20031022
STP30NE06LFP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120119
STP30NE06LFP ST TO-220FP   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
全选
Total found 4 in 217540143