STP30NE06LFP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.035 Ohm - 30A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP30NE06L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.035 Ohm - 30A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP30NE06L   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP30NE06FP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.042 Ohms - 30A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP30NE06 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.042 Ohms - 30A - TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET 20040407
STP30NE06   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP30NE06LFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-220AB 20031022
STP30NE06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220AB 20031022
STP30NE06FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-220FP 20031022
STP30NE06 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220 20031022
STP30NE06LFP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120119
STP30NE06L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120119
STP30NE06FP ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120119
STP30NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFZ34E 20120119
STP32N06L   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
STP32N05L   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
STP30NE06LFP ST TO-220FP   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP30NE06L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP30NE06FP ST TO-220FP   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP30NE06 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
STP30N06   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
STP30N05   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
STP25N06   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
STP25N05   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
RFP25N06   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
RFP25N05   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
RFP23N06LE   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
MTP30N06EL   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
IRLZ34S   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
IRLZ34   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
IRLZ30   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
IRLZ24N   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
IRFZ34S   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
IRFZ34   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
IRFZ30   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
HUF75309P3   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
HUF75309D3S   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
BUZ11AL   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
BUZ11A   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
BUZ10S2   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
BUZ10L   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06LSTP20NE06L 20120101
BUZ10   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06 20120101
BUK555-60B   [替换型号]Replacement:ST STP30NE06L 20120101
全选
Total found 43 in 217540143