F1842SD600 Silicon Power Cube Corp   THYRISTOR MODULE|SCR DOUBLER|600V V(RRM)|40A I(T) 20021229
F1842SD600 Crydom Co   THYRISTOR MODULE|SCR DOUBLER|600V V(RRM)|40A I(T) 20021229
全选
Total found 2 in 217540143