BUK7624-55 NXP   TrenchMOS transistor Standard level FET 20110427
BUK7624-55_1 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7624-55A Philips   BUK7624-55|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7624-55 Philips   BUK7624-55|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7524-55A Philips   BUK7524-55A| BUK7624-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7624-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7624-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7624-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 45A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7624-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 45A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7624-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 45A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7624-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 47A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK7624-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 45A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7624-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF06T4 20120118
BUK7624-55 Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2266 20120118
BUK7624-55 Philips D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2266 20120101
全选
Total found 15 in 217540143